DOLAR 33,0560 0.12%
EURO 36,0406 0.03%
ALTIN 2.582,960,53
BITCOIN 21027821,30%
Manisa
32°

AÇIK

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  Şok Market Maaşları 2024: Yeni Zamlı Personel Maaşı…

  Şok Market Maaşları 2024: Yeni Zamlı Personel Maaşı…

  ABONE OL
  29 Şubat 2024 16:19
  Şok Market Maaşları 2024: Yeni Zamlı Personel Maaşı…
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Şok Market maaşları 2024 yılı zamlarından sonra kasiyer, reyon, mağaza sorumlusu (müdürü) gibi pozisyonlar için merak ediliyor. Şok maaşları, genellikle deneyim süresi ve çalışılan pozisyona göre belirlenirken, iş arayışında olan binlerce kişi personel maaşına dair güncel bilgileri araştırıyor. Şok çalışan maaşlarını sizler için inceledik…

  Şok personel maaşları 2024 yılı için asgari ücret oranında zamlanırken bu oranlar kasiyer ve reyon görevlileri için belirlendi. Mağaza müdürü ve diğer pozisyondaki çalışanlar daha farklı oranlarla karşılaşmıştır. Buna göre Şok part time maaşları başta olmak üzere tüm maaş bilgileri değişti. İşte detaylar…

  Şok Market Personel Maaşları

  Şok Market, perakende mağazacılık sektörünü düşünen ve iş arayışında olan binlerce kişinin gündemindeki şirketlerden birisidir. Hemen her yerde rastlayabileceğiniz Şok mağazaları, binlerce personel istihdamıyla iş arayışında ilk akla gelen seçenekler arasında yer alıyor. Şok Market maaşları ise yeni yılda belirlenen oranlara göre artırıldı!

  Şok Market part time maaşları haftalık 30 saat üzerinden belirlenirken, full time personellerde pozisyon ve deneyim süresine göre maaşlar belirlenmektedir. Özellikle Şok kasiyer maaşları sıkça araştırılıyor. Yeni zamlı maaş bilgilerini sizler için açıklıyoruz.

  Şok Market Maaşları 2024: Kasiyer, Reyon, Müdür…

  Şok Çalışan Maaşları
  Şok Çalışan Maaşları

  Şok maaşları, genellikle kasiyer, reyon, depo, müdür yardımcılığı, müdür, bölge sorumlusu gibi farklı kadrolar için değişmektedir. Kasiyer ve reyon bölümlerinde görev alan personeller, başlangıç düzeyi ücretler alırken, kariyerde yükseldikçe maaşlar da artmaktadır. İşte yeni güncel maaşlar…

  Şok Market maaşları 2024 yılında tüm pozisyonlar için şu şekildedir:

  PozisyonMaaş
  Şok Part Time Maaşları11.500 TL
  Şok Kasiyer Maaşı17.500 TL
  Şok Reyon Maaşları17.500 TL
  Şok Market Mağaza Müdür Yardımcısı Maaşı20.000 TL
  Şok Mağaza Müdürü Maaşları27.500 TL
  Şok Market Bölge Sorumlusu Maaşı30.000+ TL
  Şok’ta personel maaşları

  NOT: Burada yer alan Şok maaşları, personellerin bildirmiş oldukları verilere göre ortalama olarak yansıtılmıştır. Kişilerin eğitim düzeyi, çalışma pozisyonu ve deneyim süresine göre daha fazla maaşlar söz konusu olabilecektir.

  Şok Market yemek parası ne kadar şeklinde de sorular alıyoruz. Hemen yanıtlayalım: Şok Market personel maaşlarına eklenmek üzere yaklaşık olarak günlük 187 TL taban fiyattan belirlenen aylık yemek ücretini maaşa eklemektedir.

  Önerilen içerik: Gratis Personel Maaşları

  1- Şok Part Time Maaşları 2024

  Şok Market çalışma şartları açısından en çok tercih edilen iş modellerinden birisi part time seçeneğidir. Şok Market maaşları part time personeller için saatlik ücret üzerinden belirlenir. Haftalık 30 saat çalışan bir personel, asgari ücretin saatlik ücretiyle hesaplanan maaşı almaktadır. Detayları sizler için açıklayalım…

  Şok Market part time personel maaşları 2024 yılı itibariyle şu şekildedir:

  • Şok’ta part time olarak çalışan bir personel, haftalık 30 saat üzerinden yaklaşık olarak 11.500 TL maaş almaktadır.

  2- Şok Maaşları: Reyon & Kasiyer

  Şok Market Kasiyer Maaşları
  Şok Market Kasiyer Maaşları

  Şok maaşları 2024 bilgileri için en çok araştırılan bir diğer kadro ise reyon ve kasiyer bölümlerindeki çalışma pozisyonları içindir. Şok Market maaşları, kasiyerlik açısından başlangıç düzeyindedir. Genellikle asgari ücretten biraz daha fazla olarak belirlenen maaşların günümüz koşullarında düşük olduğu söylenebilir.

  Şok çalışan maaşları kasiyer ve reyon görevlisi personelleri için şu şekildedir:

  • Şok iş başvurusu yaptığınızda eğer kasiyer ya da reyon görevlisi olarak işe kabul edilirseniz ortalama olarak 17.500 TL maaş alırsınız.

  3- Şok Market Bölge & Mağaza Sorumlusu Maaşı

  Şok Market maaşlarının en yüksek seviyesi mağaza müdürleri ve bölge sorumluları için geçerlidir. Şok Market personel maaşları, genellikle bu iki kadro için çok iyi düzeydedir. İşte detaylar…

  Şok Market mağaza müdürü ve bölge sorumlusu maaşı şu şekildedir:

  • Şok Marketler de mağaza müdür olarak çalışan bir kişi ortalama olarak 27.500 TL maaş alır.
  • Bölge sorumlusu olduğunuz zaman ise alacağınız en düşük aylık ücret 30.000 TL olacaktır.

  Şok Çalışan Maaşları ve Çalışma Şartları

  Şok Maaşları
  Şok Maaşları

  Şok Market maaşlarını inceledik. Ancak iş arayışında olan kişiler, bu maaşlara göre çalışma şartlarının nasıl olduğunu merak ediyor. Şok Market çalışma şartlarını şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Şok Market çalışma koşulları genellikle yoğun tempo ve yorucu olduğu yönündedir.
  • Günlük 8,5 saat, haftalık ise 45 saat çalışmanız gerekir.
  • Haftalık 1 gün izin hakkınız bulunuyor ve bu gün genellikle hafta içi olacak şekilde belirlenir.
  • Yıllık izin, doğum izni vb. tüm haklar tam olacak şekilde kurum tarafından sizlere sağlanıyor.
  • Şok Market maaşları belirlenen günde ilgili banka hesaplarına yatırılmaktadır. Bu anlamda maaşı gününde alabileceğinizi söyleyebiliriz.
  • Bazı dönemlerde envanter sayımları olabiliyor. Envanter, yoğunluk vb. durumlarda ek mesai yapmanız istenebilir. Ancak fazla çalışma ücreti tam olacak şekilde maaşınıza eklenmektedir.
  • Şok Market’te mağaza içerisindeki personeller arasında görev ayrımı bulunmaz. Kasiyer olan bir kişi reyona, reyon görevlisi olan bir kişi ise kasaya geçebilmektedir.

  İlginizi çekebilir: Belediye Çöpçü Maaşı

  Şok Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Personel Alımı Var Mı?

  Şok Market part time ve full time iş başvurusu için en çok tercih edilen zincir marketler arasında yer alıyor. Şok Market başvuru şartları ise genellikle 30 yaş, deneyimli olmak, eğitim seviyesi vb. unsurları içermektedir. Peki, Şok Market iş başvurusu nasıl yapılır? İşte yanıtı:

  • Şok Kariyer sayfasına girin ve başvuru formunu doldurun.
  • Gerekli onayları verdikten sonra “Formu Gönder” butonuna tıklayın.
  • Uygun görülmeniz halinde kısa süreler içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.