DOLAR 32,5340 0.25%
EURO 34,6457 0.27%
ALTIN 2.493,410,30
BITCOIN 2036963-0,75%
Manisa
25°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

  Migros Cin Fiyatları 2024: (YENİ LİSTE) Gilbeys, Gordons Dry

  Migros Cin Fiyatları 2024: (YENİ LİSTE) Gilbeys, Gordons Dry

  ABONE OL
  13 Şubat 2024 05:49
  Migros Cin Fiyatları 2024: (YENİ LİSTE) Gilbeys, Gordons Dry
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Cin, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de fiyatı en çok merak edilen alkollü içeceklerin başında geliyor. Cin alışverişi yapmak için ise hemen her yerde bulunan Migros marketleri tercih edebilirsiniz. Migros cin fiyatları 2024 yılında ne kadar oldu? Gilbey’s, Gordon’s Dry, Adalin gibi markalarla birlikte yeni fiyat listesini açıkladık.

  Migros 35’lik ve 70’lik cin fiyatları, genellikle markalar arasında değişiklik göstermektedir. Yeni yıl ile birlikte zamlanan fiyatlar, tüketicilerin cebini yakmaya devam ediyor. Migros cin markalarına göre güncel fiyat listesini sizler için oluşturduk. Beefeater cin fiyatları Migros’ta ne kadar? İşte detaylar…

  Migros Cin Çeşitleri ve Markaları

  Cin, dünyanın en eski alkollü içeceklerinden birisi olarak biliniyor. Günümüzde de fiyatları yakından takip edilen bir içki grubudur. Migros cin markaları ve çeşitleri, genellikle mağazalar arasında değişiklik göstermektedir.

  Buna göre 5M ve 3M gibi büyük Migros mağazalarında daha fazla marka ve çeşitlilik bulabiliyorsunuz. Migros cin fiyatları da bu çeşitlere göre belirlenecektir.

  Migros cin çeşitleri ve markaları şu şekildedir:

  • Gordon’s Dry
  • Gilbey’s
  • Adalin
  • Beefeater
  • Hendricks
  • Gordon’s Pink
  • Gordon’s Sicilian
  • Tanqueray
  • Tekel Cin

  Migros cin alkol fiyatları 2024 yılında bu markalara ve çeşitlerine göre değişiklik gösteriyor. Her ne kadar yeni yıl ile birlikte cin fiyatına zam gelse de diğer içki ürünlerine göre daha düşük bir oranda fiyatlar artırılmıştır. Güncel fiyat listesini inceleyelim…

  Migros Cin Fiyatları 2024: Zamlı Fiyat Listesi!

  Migros Cin Fiyat Listesi
  Migros Cin Fiyat Listesi

  Migros cin tonik fiyatları, Beefeater, Gilbey’s, Adalin, Tekel, Hendricks gibi markalar özelinde değişiyor. Özellikle 35’lik, 50’lik, 70’lik gibi miktar bazlı çeşitler arasında çok ciddi fiyat farklılıkları bulunuyor. Yeni Migros cin fiyat listesi ile tüm markaların fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

  Migros cin fiyatları 2024 yılında bazı marka ve çeşitleri için zamlı haliyle aşağıdaki gibidir:

  Marka & ÇeşitFiyat
  35’lik Adalin Cin Fiyatı Migros300 TL
  Gilbey’s Cin Fiyatları Migros 70’lik570 TL
  Migros’ta Gordon’s Dry Cin Fiyatı 100’lük1.000 TL
  Tanqueray 70’lik Cin Fiyatları1.000 TL
  Migros Cin Fiyatları (Tekel 35’lik)165 TL
  Beefeater Cin Fiyatı 35’lik435 TL
  Migros 70’lik Cin Fiyatları (Beefeater Pink)850 TL
  Hendricks 70’lik Orbium Cin Fiyatı1.200 TL
  Migros’ta gin fiyatları ne kadar?

  Hendricks gin ve Gordon cin fiyatı Migros listesini bu tablodan inceleyebilirsiniz. Bu fiyatlar, Migros mağazalarından teyit edilerek tabloya eklenmiştir. Fiyatlarda değişiklik olması durumunda içeriğin tablo ve liste bölümlerindeki fiyatlar güncellenecektir.

  Migros cin markalarını ve çeşitlerini detaylı olarak fiyat yönüyle inceleyelim…

  Önerilen içerik: Migros Rakı Fiyatları

  1- Migros Gordon’s Dry Cin Fiyatları

  Migros’ta en fazla cin çeşitlerinin olduğu marka Gordon’s markasıdır. Dry, Pink, Sicilian gibi alternatifleri olan Gordon’s cin fiyatı Migros’ta zamlandı! Geçtiğimiz yıla göre fiyatlarda ciddi bir artış görülmese de günümüzde orta segmentte bir fiyat aralığı bulunmaktadır.

  Migros cin fiyatları 2024 yılında Gordon’s Dry markası ve çeşidi için şu şekildedir:

  • Gordon’s Dry Gin Fiyatları 35’lik: 420 TL
  • Migros Gordon Cin Fiyatları 50’lik: 590 TL
  • Migros Gin Fiyatları 70’lik Gordon’s Dry: 740 TL
  • Gordon’s Dry Cin Fiyatı 100’lük: 1.000 TL

  2- Migros Cin Adalin Fiyatı

  Migros Cin Adalin Fiyatları
  Migros Cin Adalin Fiyatları

  Migros cin markaları içerisinde Adalin için ayrı bir parantez açmak gerekir. Çünkü bu markayı hemen her Migros mağazasında rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Migros cin fiyatları Adalin için de zamlanmıştır. Ancak Adalin, zamlı fiyatlar dahilinde en uygun seçenek olarak örnek verilebilir.

  Migros Adalin cin fiyatı 2024 yılında şu şekildedir:

  • Adalin 35’lik Cin Fiyatları: 300 TL
  • Adalin 70’lik Cin Fiyatı: 560 TL

  İlginizi çekebilir: Migros Bira Fiyatları

  3- Migros 70’lik Cin Fiyatları

  Son olarak miktar bakımından cin fiyatları Migros listesini inceleyelim. Migros cin fiyatı, özellikle 70’lik gin çeşitleri için sıkça merak ediliyor. Güncel fiyatları bazı markalara göre sizler için listeledik. Migros 70’lik cin fiyatları 2024 listesini aşağıdaki bilgilerden öğrenebilirsiniz.

  Migros cin fiyatları 2024 yılında 70’lik gin çeşitleri için şu şekildedir:

  • Ada Cin 70’lik Fiyatları: 560 TL
  • Gilbey’s Cin Fiyatı 70’lik: 570 TL
  • Gordon’s Dry Cin Fiyatları 70’lik: 740 TL
  • Tekel Cin Fiyatları 70’lik: 310 TL
  • Beefeater Gin Fiyatı 70 cl: 825 TL
  • Beefeater Pink Migros 70’lik Fiyatları: 850 TL

  Migros cin fiyatları listesini bazı markalar için sizlerle paylaştık. Peki, fiyatlara ne kadar zam geldi? İndirim ve kampanya var mı? Bu soruları yanıtlayalım.

  Migros Cin Tonik Fiyatlarına Ne Kadar Zam Geldi?

  Migros’ta cin fiyatları 2024 yılı itibariyle neredeyse tüm marka ve çeşitler için zamlanmıştır. Zamlı fiyat listesi, tüm Migros mağazalarında etiketlere yansıtılırken alkollü içecekler arasında en düşük zamlar cin ürünlerinde gerçekleşti. Peki, Migros cin alkol fiyatları ne kadar zamlandı? İşte yanıtı…

  Migros cin fiyatları, Gilbey’s, Gordon’s, Beefeater ve Tanqueray gibi bazı markalar için zamlanmıştır. Zam oranları marka ve çeşitlerine göre değişiklik gösterse de güncel olarak %10 – 20 arasında bir zam gelmiştir.

  Önerilen içerik: Migros Viski Fiyatları

  Migros’ta Cin Fiyatları Hakkında

  Güncel Cin Fiyatları Migros
  Güncel Cin Fiyatları Migros

  Migros cin fiyat listesi, genellikle güncel ekonomik gelişmeler ve beraberinde değişen markaların fiyat politikalarına göre belirlenmektedir. Migros alkol indirimi ve kampanyalarıyla fiyatların düşürülmesi söz konusu olsa da tüm seçenekler için Türkiye’de alkol fiyatları cep yakıyor. KDV ve ÖTV temelli bu zamlar, fahiş fiyatların oluşmasına neden oluyor.

  Migros cin fiyatları ise tekel bayiler ve diğer satış noktalarına kıyasla çok daha iyidir. Bunun asıl nedeni Migros’un doğrudan markaların belirlediği tavsiye edilen satış tutarını etiketlerine yansıtmasıdır.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.