DOLAR 32,4988 0.14%
EURO 34,7819 0.15%
ALTIN 2.490,201,15
BITCOIN 20243280,03%
Manisa
22°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

  Küçük Tüp Fiyatları 2024: (ZAMLI) 2 KG Piknik Tüpü Fiyatı
  • Manisa Post
  • Genel
  • Küçük Tüp Fiyatları 2024: (ZAMLI) 2 KG Piknik Tüpü Fiyatı

  Küçük Tüp Fiyatları 2024: (ZAMLI) 2 KG Piknik Tüpü Fiyatı

  ABONE OL
  16 Ocak 2024 17:11
  Küçük Tüp Fiyatları 2024: (ZAMLI) 2 KG Piknik Tüpü Fiyatı
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Ev ekonomisini yakından ilgilendiren ürünlerin başında mutfak tüpleri gelmektedir. Özellikle doğalgaza erişimi olmayan aileler, büyük ve küçük tüp fiyatları 2024 listesini merak etmektedir. Sizler için İpragaz, Aygaz, Likidgaz gibi markaların küçük tüp fiyatını listeledik! Ne kadar zam geldi? Tüm detaylarıyla öğreneceksiniz…

  2 KG küçük tüpün fiyatı, petrol fiyatındaki gelişmelere göre Türkiye piyasasında belirlenmektedir. Özellikle küçük piknik tüpü fiyatları gerek fiyat uygunluğu gerekse de pratik kullanımı açısından araştırılıyor. Bu nedenle ilgili markaların piknik tüpü fiyatını sizler için sıralıyoruz. Küçük tüp fiyatı 2024’te ne kadar oldu? İşte ayrıntılar…

  2 KG Küçük Tüpün Fiyatı Ne Kadar Oldu?

  2023 yılı, birçok üründe olduğu gibi mutfak tüplerinde de zam yılı oldu! Yeni yıla girdiğimiz bugünlerde ise mutfak tüpü fiyatlarına yine zam geldi! Güncel olarak %10 civarında bir zam oranının yansıtıldığı fiyat listelerini sizlerle paylaşıyoruz.

  Küçük tüp fiyatları, markaların hammadde maliyetleri ve döviz fiyatlarındaki gelişmelere göre belirlenmektedir. Doğal olarak Türkiye’de bu yönde problemler olduğundan dolayı fiyat listeleri de sürekli değişiyor. Likidgaz, İpragaz, Aygaz küçük tüp fiyatı ne kadar oldu? İşte konuyla ilgili tüm detaylar…

  Küçük Tüp Fiyatları 2024: İpragaz, Aygaz, Likidgaz

  Küçük Piknik Tüpü Fiyatları
  Küçük Piknik Tüpü Fiyatları

  Mutfak tüpleri arasında en çok piknik tüpü olarak ifade edilen küçük tüp çeşitleri kullanılıyor. Fiyatların yeni zamlarla birlikte değişmesi ise tüketicileri yakından ilgilendiren temel konulardan birisidir. Buna bağlı olarak küçük tüp fiyatı da sürekli olarak araştırılıyor.

  Küçük tüp fiyatları kaç para oldu? 2024 güncel fiyatlarıyla öğrenin:

  MarkaFiyat
  İpragaz Küçük Tüp Fiyatı120 TL
  Aygaz 2 KG Piknik Tüpü Fiyatları125 TL
  Aygaz Mini Tüp Fiyatları (Dolum – Depozito)180 TL
  Aygaz Mini Tekne Tüpü Fiyatı160 TL
  Likidgaz Küçük Tüp Fiyatı (Milangaz)118,50 TL
  Mogaz Küçük Tüp Fiyatları125 TL
  Küçük tüp fiyatı ne kadar oldu?

  Küçük piknik tüpü fiyatları bu şekilde. Güncel gelişmelere göre fiyat değişikliği olması durumunda tablo güncellenecektir.

  Şimdi küçük tüp fiyatlarını daha detaylı olarak inceleyelim…

  Önerilen içerik: Kuru Üzüm Fiyatları

  1- İpragaz Küçük Tüp Fiyatı

  İpragaz, piknik tüpü tercihinde vatandaşların ilk sırada seçtiği markaların başında yer almaktadır. Fiyat bakımından ise alternatif markalara göre birtakım avantajlar söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle ilk olarak İpragaz piknik tüpü fiyatlarını açıklayalım.

  İpragaz küçük tüp fiyatı 2024 itibariyle şu şekildedir:

  • İpragaz 2 KG Piknik Tüpü Fiyatı: 120 TL

  2- Aygaz Küçük Tüp Fiyatları

  Aygaz ise piknik tüpü açısından en çok tercih edilen bir diğer markadır. Markalar arasında fiyat benzerlikleri olsa da Aygaz’ın da kalitesine göre iyi fiyatlar sunduğunu söyleyebiliriz. Buna bağlı olarak fiyatların %10 civarında arttığını Aygaz markası için de görüyoruz.

  Aygaz küçük tüp fiyatları 2024 yılında şu şekildedir:

  • Aygaz Mini Tüp Fiyatı (Dolum Bedeli): 180 TL
  • Aygaz Gri Tüp 2 KG Fiyatı: 125 TL
  • Aygaz Mini Tekne Tüpü (2 KG): 160 TL

  3- Likidgaz Piknik Tüpü Fiyatı

  Son olarak Likidgaz piknik tüpü fiyatlarını verelim. Likidgaz küçük tüp fiyatları, diğer markalara benzer şekilde ortalama olarak aynıdır. Bu nedenle aşağıdaki fiyatları da detaylı olarak kontrol edebilirsiniz.

  Likidgaz küçük tüp fiyatları şu şekildedir:

  • Likidgaz (Mogaz) Piknik Tüpü: 118,50 TL

  Tüp Fiyatlarına Ne Kadar Zam Geldi?

  Küçük Tüp Fiyatı
  Küçük Tüp Fiyatı

  Küçük tüp fiyat listesini sizlere sunduk. 2023 yılında zam şampiyonu olan mutfak tüpüne yeni yılda ne kadar zam geldi? Bu konuyu detaylı olarak sizler için araştırdık!

  Tüp fiyatlarına gelen zam Ocak 2024 itibariyle ortalama olarak %10 civarındadır. Aygaz, İpragaz ve Mogaz gibi markaların yeni fiyat listelerinde bu oranları görebiliyoruz. Örneğin İpragaz küçük tüp fiyatı 110 TL iken yeni fiyat listesinde 120 TL’dir.

  Sürekli olarak zam gelen tüp fiyatları, vatandaşların cebini yakmaya devam ediyor. Bizlerde fiyat takibini sizler için yapıyoruz ve güncel fiyat bilgilerini bu içerikten sürekli olarak inceleyebilirsiniz.

  Tüp Fiyatını Etkileyen Faktörler

  Tüp Fiyatlarını Etkileyen Faktörler
  Tüp Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

  Küçük tüp fiyatları bu şekilde olsa da vatandaşlar, zamların nedenini de merak edebiliyor. Bu nedenle tüp fiyatlarını etkileyen faktörleri kısaca sizlere açıklamak istiyoruz. İşte detaylar…

  • Tüp fiyatı, ilk olarak hammadde olarak değerlendirilen petrol ve doğalgaz fiyatlarından etkilenir. Bu hammaddelerde yaşanacak fiyat artışları, mutfak tüpü fiyatlarında da artışa neden oluyor.
  • Türkiye ekonomisinde son 6 – 7 yıldır yaşanan döviz fiyat artışları, doğrudan markaların üretim maliyetlerini artırdığı için satış fiyatları artmaktadır. Bu nedenle Türkiye’de tüp fiyatının pahalı olmasının asıl nedeni, döviz fiyatlarıdır.
  • Özellikle doların fahiş miktarlara ulaşması, beraberinde dolum bedeli, nakliye ve lojistik maliyetlerini artırmaktadır.

  Küçük tüp fiyatları 2024 listesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar ile bizimle paylaşın, hemen yayınlayalım!

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.