DOLAR 32,5329 0.24%
EURO 34,6486 0.28%
ALTIN 2.490,280,17
BITCOIN 2025081-1,04%
Manisa
25°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

  Antalya Hal Fiyatları 2024:  Bugünkü Güncel Liste…

  Antalya Hal Fiyatları 2024:  Bugünkü Güncel Liste…

  ABONE OL
  26 Ocak 2024 01:23
  Antalya Hal Fiyatları 2024:  Bugünkü Güncel Liste…
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Antalya hal fiyatları 2024 yılı için çokça merak ediliyor. Alım satım işlemlerinde geçerli olan minimum ve maksimum fiyatları sizler için günlük olarak derliyoruz! Antalya hal fiyat listesini merak ediyorsanız, doğru adrestesiniz! Tüm önemli meyve ve sebzeleri bulabilir, fiyatları günlük olarak takip edebilirsiniz.

  Antalya toptancı hali fiyatları, serbest piyasa koşullarında özellikle arz ve talebe göre belirlenmektedir. Ayrıca Türkiye’deki meyve ve sebze fiyatları açısından da Antalya hal piyasasının önemi büyüktür. Ülkemizde birçok noktaya burada işlem gören ürünler dağıtılmaktadır. Nar ve domates fiyatlarını ayrı ayrı bulabileceğiniz listemizi sürekli takip edebilirsiniz. Antalya hal fiyatları bugün ne kadar? İşte güncel yanıtı….

  Antalya Toptancı Hali Komisyoncuları Listesi

  Antalya toptancı hali komisyoncuları listesi, genellikle fiyatlar açısından en önemli veri kaynağıdır. Komisyoncular alım ve satım işlemlerine aracılık ederek fiyatlar üzerindeki etkili en önemli kişilerdir. Tarladan çıkan ürünün tüketicilerle doğru bir şekilde buluşması için önemli bir görevi yerine getiriyorlar.

  Antalya sebze hal fiyatları, Türkiye’deki sebze fiyat listeleri için çok önemlidir. Çünkü Antalya’nın meyve ve sebze üretiminde ülkemizdeki payı büyüktür. Akdeniz Bölgesi’nin lideri sayılabilirken Türkiye’de de önemli bir yerde bulunuyor. Bu nedenle Antalya hal fiyatları 2024 yılında da alıcı ve satıcılar arasında merak ediliyor. İşte güncel tablolar…

  Antalya Hal Fiyatları: Güncel Bugünkü Tablo

  Antalya Hal Piyasası Fiyatları
  Antalya Hal Piyasası Fiyatları

  Antalya hal fiyat listesi, ülkemizin ekonomik gelişimi açısından da çok önemlidir. Pazarlarda meyve ve sebze fiyatını belirleyen en önemli faktör, şehir merkezlerindeki hal piyasalarıdır. Peki, Antalya hal fiyatı ne kadar? Günlük bugünkü tabloyla güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

  Antalya hal fiyatları 2024 yılında bazı meyveler ve sebzeler için şu şekildedir:

  ÜrünMin. Fiyat (TL)Maks. Fiyat (TL)
  Kuru Soğan KG68
  Nane BAĞ610
  Ispanak KG1220
  Pırasa KG1217
  Çarli Biber KG1424
  Hıyar KG1624
  Karnabahar KG1018
  Pembe Domates KG2032
  Yerli Muz KG2227
  Patlıcan KG2635
  Antalya hal fiyatı bugün ne kadar?

  Antalya’da hal fiyatları güncel olarak bu şekildedir. Soğan, patates, domates gibi temel sebzelerin fiyatları, takip açısından önemlidir. Ayrıca muz ve nar fiyatları da Antalya hal piyasasında çokça takip ediliyor.

  Şimdi Antalya hal fiyat listesini meyve ve sebzeleri ayrı ayrı olacak şekilde inceleyelim…

  Önerilen içerik: Gazipaşa Hal Fiyatları

  1- Antalya Hali Sebze Fiyatları

  Antalya hal piyasasında pek çok ürün grubunun çokça alım satımı yapılıyor. Özellikle sebze talebi yoğun olduğundan dolayı en çok alım satım yapılan ürünlerin başında sebzeler gelmektedir. Bu nedenle Antalya hali sebze fiyatlarını ayrıca ele alıyoruz.

  Antalya hal fiyatları 2024 yılında bazı sebzeler için şu şekildedir:

  ÜrünMin. Fiyat (TL)Maks. Fiyat (TL)
  Dereotu BAĞ47
  Beypazarı Havuç KG612
  Pırasa KG1217
  Ispanak KG1220
  Kapya Biber KG2438
  Nane BAĞ610
  Pembe Domates KG2032
  Altın Çilek 125 GR Paket5055
  Yeşil Soğan KG4070
  Antalya halinde sebze fiyatları ne kadar?

  Antalya hal domates fiyatları ise genellikle ayrıca ele alınır. Biz de sonraki başlıklarımızda bu bilgileri paylaşıyor olacağız. Şimdi meyve fiyatları ile devam edelim…

  2- Antalya Hali Meyve Fiyatları

  Antalya Toptancı Hali Meyve Fiyatları
  Antalya Toptancı Hali Meyve Fiyatları

  Birçok meyve ürününün Antalya hal piyasasında çokça araştırılması, takip edilmesi ve işleme tabi olması söz konusudur. Bundan dolayı Antalya’da hal fiyatını araştırırken meyveleri ayrıca inceleyebileceğiniz bir tablo oluşturduk. Diğer tüm fiyat tabloları gibi aşağıdaki meyve fiyatları da günlük bugünkü listeyi yansıtmaktadır.

  Antalya hal fiyatları bazı meyveler için şu şekildedir:

  Ürün AdıMiktarıMinimum Fiyat (TL)Maksimum Fiyat (TL)
  AnanasAdet5560
  AvokadoAdet2230
  AyvaKg2035
  Elma (Golden)Kg2834
  Altınçilek (gooseberry)Pk/125 G7590
  Altınçilek (gooseberry)Pk/125 G7590
  Altınçilek (gooseberry)Pk/125 G7590
  NarKg2040
  Altınçilek (gooseberry)Pk/125 G7590
  Antalya halinde meyve fiyatları ne kadar?

  Antalya hal fiyatları bu şekildeydi… Fiyatları etkileyen birçok faktör bulunsa da genel olarak arz ve talebe göre fiyatların belirlendiğini söyleyebiliriz. Örneğin herhangi bir meyve ya da sebze ürününde mevsimsel etkilere bağlı olarak gerçekleşecek üretim azlığı, direkt olarak arz düşüklüğü nedeniyle fiyatları artıracaktır. Bunun gibi birçok faktörün olduğunu belirtelim.

  Şimdi Antalya hal fiyat listesinin önemini anlatarak çok daha geniş bilgilere yer verelim…

  Antalya Hal Fiyat Listesi Hakkında

  Antalya Hal Fiyat Listesi
  Antalya Hal Fiyat Listesi

  Antalya, birçok meyve – sebze için Türkiye’de en çok üretimin gerçekleştirildiği şehirlerin başında geliyor. Bu nedenle hal piyasaları aracılığıyla oluşacak fiyatlar çok önemlidir. Özellikle son dönemlerde enflasyon kaynaklı yaşadığımız problemlerin meyve ve sebzeler gibi son tüketiciyle buluşan ürünlerden kaynaklandığını düşünürsek, bu önemi biraz daha anlayabiliriz.

  Antalya hal fiyatları, ilgili belediyenin web sitesi aracılığıyla günlük olarak yayınlanır. Bu sayfadan ilgili fiyat verilerini daha derli toplu olacak şekilde takip edebilirsiniz. Gün içerisinde fiyatlar anlık olarak değişebileceğinden dolayı yukarıdaki listeyi baz alabilirsiniz.

  BONUS: Antalya Hal Nar ve Domates Fiyatları

  Antalya hal fiyatları araştırmasında meyve ve sebzeleri ayrı ayrı inceleyebileceğiniz tabloları oluşturduk. Ancak bazı kullanıcılar direkt olarak ürün bazlı araştırma yapabiliyor. Bu noktada en çok nar ve domatesin araştırıldığını biliyoruz. Antalya hali nar ve domates fiyatları güncel olarak şu şekildedir:

  • Antalya halinde nar fiyatı en düşük 20 TL, en yüksek 40 TL’den işlem görmektedir.
  • Antalya halinde domates fiyatı ise en düşük 12 TL, en yüksek 23 TL’den işlem görmektedir.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.